• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[IC] [TAOTLUS] COMPTON Gym
Kellelt: james.dillinger(ätt)mail.ee
Kellele: [email protected]
Teema: [Taotlus]
COMPTON Gym
Manus: saal1.jpg
Aeg: 17.11.2017, 21:44

Kirja sisu:

Tere, Austatud Linnavalitsus!

Mina olen James Dillinger, kes on terve elu Comptoni tänavatel elanud. Mäletan noorena sai käidud pidevalt Comptoni jõusaalis treenimas enda poksimisoskuseid. Mõned aastad olin Los Santoses eemal ja avastasin, et jõusaal on kinni pandud. Ma ei tea, miks aga ma tean, et see koht ei tohiks kinni olla. Ma sooviksin ise avada Idlewoodi ja Comptoni tänavate nurgapealse jõusaali. Esialgu hakkan ise viima läbi treeninguid ja kindlasti leian veel sinna erinevaid treeninguid ja treenereid. Märkasin, et veel vana varustus on jäetud saali, mida saaks koheselt ära kasutada.

Nimelt oleks minu väikene plaan järgmine, mis on vajalik nii linnale, kui minu endale. Ma olen hetkel töötu ja ma saaksin hakkata saaliga tegelema väga aktiivselt ning leiaks reaalselt endale töökoha. Minu plaan on luua üks mõnus keskkond, kus saavad inimesed käia treenimas. Hetkel on selline koht kadunud selles rajoonis ja minu arvates on see vajalik. Peamine rõhk jääb poksile küll, aga sinna tulevad ka muud trennid. Läbi aegade on Comptonist tulnud häid poksijaid ja mõnigi neist on tänaseni kõrge tasemel. Ma usun, et see koht saab kiirelt väga populaarseks just tema enda väga hea mineviku pärast. Samuti mõjub noortele hästi, sest selles kohas on kuritegevuse tase kõrgel ja see annaks noortele tegevust. Nad saaksid hakkata enda mõttetu vabaaja raiskamisega midagi mõistliku peale hakkata.

Sooviksin, et te algselt rendiksite mulle saali, sest majanduskriisi tõttu pole väga võimeline koheselt maksma väga suurt summat. Iganädalane summa oleks täiesti mõeldav maksta. Täielikult välja ostmise jätaksin tuleviku. Aga kui teile ei sobi lihtsalt seisma jäänud hoone rentimine, siis öelge hind, mille eest te nõus olete müüma.

Lisasin manusena kaasa pildi hoonest.

Lugupidamisega,
James Dillinger

Manus:
[Pilt: Los_Santos_Gym.jpg]
Grind , Erkki

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne
Website Security Test