• 0Hääli - 0 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Teema on suletud 
Teadetetahvel
#11
Tere!

Mõned teist juba teavad seda ja mõned mitte, aga mina lähen ülehomme (06.07) ajateenistusse. Serveri juhtkonda jään ma edasi ja arendan edasi ka UCPd niipalju kui on selleks aega ja vajadust. Minu eest otsuseid hakkab vastu võtma meie kõigi lemmik, administraator Eku. Kui kellelgi on kiireloomulisi asjatoimetusi ja muresid, siis palun minu PMi mitte neid saata.

Tervitades
Karl
cZor , Desert , Fresh , KaisuK , Markkus.
#12
Tere!

Homme 10/07 toimub serverite ülekandmine teisele kastile. Mõnda aega on seetõttu foorum ja kõik serverid maas!
Vabandame ebameeldivuste pärast!

Reval Gaming Juhtkond
Adams , Tarvo
#13
Tervist!

Pikemat aega oleme olnud eemal, seadnud eraelus asjad paika, kuid nüüd oleme me tagasi! Sellega seoses valime me 20/09/2016 üks kuni kaks grupeeringut mis saavad ametlikuks. Põhjuseks on illegaalse tegevuse toomine serverisse. Illegaalsed grupeeringud on õigustega. Kindlasti ei saa ükski grupeering kõiki õigusi (Õigus? = Võimalus midagi teha (Relvi, Narkootikume(Eraldi on narkootikumide valmistamise õigused.), Numbrimärke jms...)).

Nõuded:
 • -Korralik avaldus
  -Vähemalt 5 liiget
  -Aktiivsus(Kõik liikmed peavad olema mänginud vähemalt 10 päeva 20'mnest(01.09 - 20.09) päev läheb kirja juhul kui isik on veetnud vähemalt 1 tunni serveris.)
  -Sissekanded(Vähemalt 3 sissekannet nädalas)
#14
05/09/2016 Eemaldatakse kõikide ebaaktiivsete kontode vara. Kes alates 01/08 kordagi sees pole käinud, nende vara eemaldatakse.
Tarvo , Andero , DKMario , Kiibu.
#15
Tervist,

Seisuga 28/09/2016 on server ajutiselt lukustatud seoses serveri majandust hõlmava uuendusega.

Nimelt otsustasime me viia majanduse allapoole. Üritame viia hetkelise majandustaseme normaalstaadiumisse, mis tähendab seda, et palgad ei hakka pärast uuendust olema mitte 2-3 tuhat vaid piirduvad sinna tuhande ringi. Tulevad ka erinevad maksekohustused.
Tahame saavutada antud staadiumit, kus normaal-sõidukid ei maksa mitte paarsada vaid paarkümmend tuhat, korterid, majade ja ka firmade hindu langetatakse oluliselt. Tahame luua keskkonna, kus ei saada 2000$ palka, et 200 dollari eest tange jms osta.
Oluline muudatus tuleb ka toitudele ja tekitame "Energia" süsteemi. Ostes poest paari dollari eest krõpsupakke, pähkleid ja muid snäkke ei tõuse energia ja elude tase märgatavalt. Toome aktiivsesse kasutusse söögikohad ja restoranid, kus saab korraliku prae söömisest energia taseme ülesse. Energia süsteem ise hakkab välja nägema selline, et juhul kui karakteri energiatase on 0, ei ole karakter võimeline sprintima ega teatud tegevusi tegema. Mingit surnuks nälgimist te nägema ei hakka.

Serveri reeglid

Samuti otsustasime ka muuta serveri reegleid, teatud reegleid leebemaks muuta, mõningad eemaldada või ümber teha, et piirata vähem rollimängu ja üldist mänguelamust.

Varaline 0RR

Pärast antud uuendusperioodi kaasneb VARALINE 0RR. Mis tähendab "Varaline"? See tähendab seda, et karakterid kustutatakse, kuid mängutunnid jäävad alles, samuti ei pea RP teste uuesti sooritama, kui need on juba sooritatud.

Lugupidamisega
@Kenth,
Reval Gaming Juhtkond/Haldus ning Arendusmeeskond
Andero , Zizou , Fresh , Tarvo , XoXo. , doggie , 15025 , MingiMees
#16
REVALGAMING

Lugupeetud foorumlased,

Serveri avamine toimub reedel, 17. novembril.
Avamise kellaaja avalikustame 24 tundi enne avamist.

Legaalsete organisatsioonidega liitumine on avatud, täpsem informatsioon on Los Angeles City Administration foorumi all. Liidrid valime ja avalikustame kolmapäeval.

Julgustame Teid alustama ka illegaalseid organisatsioone, sest nädal kuni kaks peale avamist tahame valida esimesed kaks ametlikku organisatsiooni, et saada liikuma ka illegaalsed vahendid.

Lugupidamisega
Reval Gamingu Juhtkond
Kenth , eQuaLG , Skrollz , lilla nigga , Remy , KricTuS , Koger. , 15025 , khubeck
#17
REVALGAMING

Lugupeetud foorumlased,

Serveri avamine toimub reedel, 17. novembril kell 19:00.


Lugupidamisega
Reval Gamingu Juhtkond
Skrollz , Remy , MikkyMouse , Dex , Desert , Fresh


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne
Website Security Test